LEATHER PREMIUM POLISH TALL BOOTS WITH BELT & CHAIN SE-BOOT18A
Custom made for your feet fit only.
Design: 14-eye boot with 2 belts & chain, With 2" height comfort soles, With Side zippers for quickly wearing
Outside Leather: Cow shiny leather, Thickness 2mm
Inner Leather: Sheep Leather Inner soft pad
Height approx. 18" / 45.7cm