LEATHER PREMIUM POLISH RIDER BOOTS SE-BOOT18D
Custom made for your feet fit only.
Design: Zipper Boots with Stainless Steel Spurs, With 2" height comfort soles, With Side zippers for quickly wearing
Outside Leather: Cow shiny leather, Thickness 2mm
Inner Leather: Sheep Leather Inner soft pad
Height approx. 18" / 45.7cm