LEATHER PREMIUM POLISH COMBAT BOOTS SE-BOOT12
Custom made for your feet fit.
Design: 10-eye boot, With 2" height comfort soles, With Side zippers for quickly wearing
Outside Leather: Cow shiny leather, Thickness 2mm
Inner Leather: Sheep Leather Inner soft pad
Height approx. 12" / 30.4cm