LEATHER PREMIUM POLISH TALL BOOTS SE-BOOT18
Custom made for your feet fit only.
Design: 16-eye boot, With 2" height comfort soles, With Side zippers for quickly wearing
Outside Leather: Cow shiny leather, Thickness 2mm
Inner Leather: Sheep Leather Inner soft pad
Height approx. 18" / 45.7cm